80 Buc Pix Set De Bambus Și Lemn Instrumente De Scris, 40 Buc Negru De Cerneală & 40 Buc Albastru Cernealăt

De Birou Și Rechizite Școlare

Ceea ce veți obține: sunt 40 buc Negru de Cerneală & 40 buc Albastru Cerneală bambus retractabil pixuri în pachet; În cantitate suficientă poate satisface ta de zi cu zi foloseste si are nevoie de înlocuire, astfel încât să nu trebuie să vă faceți griji despre care nu au pixuri disponibile pentru tine atunci când aveți nevoie să le folosească.

Informații dimensiune: dimensiunea pix negru de cerneală stilou este de 5,3 x 0.43 cm, care este de mărimea unui convenționale pix; Se folosește un 1 mm grosime refill si cerneala curge lin; prin Urmare, este ușor și convenabil pentru tine de a utiliza.

Calitate material: lemn de pix este realizat din calitatea de bambus, care este sigur și nu doare mâinile tale; este fiabil, are o bună capacitatea impermeabil și un bun rugină-dovada capacitatea, astfel încât acesta poate fi aplicat pentru o lungă perioadă de timp.

Ușor de utilizat: acest bambus pix este ușor de utilizat; atunci Când aveți nevoie să-l folosească pentru a scrie, doar să faceți clic pe vârful pen-ului; atunci Când nu aveți nevoie pentru a scrie, trebuie doar să apăsați vârful pen-ului din nou; Deci, acest stilou este convenabil de a folosi și poate economisi timp.

Aplicarea pe scară largă: acest lemn pix simte netedă și nu va face să te simți inconfortabil după utilizarea pe termen lung; este potrivit pentru acasă, la școală, la birou, jurnal scris, de birou aprovizionare; puteți da, de asemenea, ca un cadou pentru familie, prieteni, colegi, sau de a folosi ca un mic cadou pentru activitățile de curs.

Culoare:Lemn de culoare

Material:bambus

Conținutul Pachetului:

80 * pix Bambus

Notă: loturi Diferite poate provoca o diferență de culoare în produs

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: reflexia Luminii și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

• Numărul De Model: noi
  • Tip: Pix