Micro Usb Dvb-T2 Dvb-T Mobile Tv Tuner Receptor Digital Stick Pentru Telefonul Android Pad Uita-Te La Live Tv Micro - Usb Tunert

Electronice De Larg Consum

Micro Usb Dvb-T2 Dvb-T Mobile Tv Tuner Receptor Digital Stick Pentru Telefonul Android Pad Uita-te la Live Tv Micro - Usb, Tuner TV tuner stick-ul este special conceput pentru telefonul android și masă, după ce produsul este conectat, ai putea uita la TV (DVB-T2) de pe dispozitiv.s-ar putea chang dispozitivul android într-un televizor mobil, ai putea bucura live TV oricând și oriunde, îți va aduce multă distracție și confort.Vă rugăm să asigurați-vă că telefonul mobil îndeplinesc condițiile înainte de a plăti.

Cum să utilizați:1.Instalați mai întâi o procedură-APK de pe pc pe tableta sau telefon inteligent,(puteți găsi APK din google play store de căutare pentru Pad TV HD.Vă rugăm să rețineți că dispozitivul android sistem trebuie să fie 4.0 sau mai mare pentru a folosi Pad TV HD APK.)și medalion produsul din imagine.2.Apoi vi se va cere dacă conectați un dispozitiv USB sau nu,aveți nevoie pentru a alege da.3.Vă rugăm să faceți clic pe "OK" pentru a scana canal.4.Alege țara dumneavoastră și în cele din urmă, puteți folosi DVB-T2.

DVB-T2:Columbia (Columbia speciale, 6MHZ stereo)

Algeria, Angola, Azerbaidjan, Austria, Camerun, Republica cehă, Congo, Etiopia, Germania, Ghana, India, Iordania, Tunisia, Tunisia, Madagascar, Malaezia (testat DVB-T), Mauritius, Mozambic, Myanmar, Nauru, Nepal , Oman, Papua Noua Guinee, România, Senegal, Tunisia, Sierra Leone, Singapore, Slovacia, Tadjikistan, Thailanda, Cuba, Turcia, Ucraina, Zimbabwe, Afganistan, Austria, Bahrain, Belarus, bosnia and herzegovina, Croația, Danemarca, Finlanda

Ghana, Italia, Kenya,Kîrgîzstan,Macedonia, Mongolia, Muntenegru, Australia, Noua Zeelandă, Nigeria, Qatar, Rusia, Pakistan, Arabia Saudită, Serbia, Luxembourg, Suedia, Tanzania, Uganda, Emiratele Arabe Unite, Marea Britanie, Vietnam, Zambia, Estonia, Franța, Kazahstan, Polonia , Slovenia, Spania, Elveția.

Tip de element:TV Stick

Decoda Capacitatea:Standard

Sistem De Operare:Android

Tip:De Înaltă Definiție

Conectori:USB

Înregistrare:Nr.

Produs:tuner TV

Sistemul de OPERARE Android 4.1 sau mai mare

Dispozitiv Android au funcția de OTG

Dispozitiv Android cu o frecvență de 1 GHz sau mai rapid dual-core CPU

Avansată Aplicație TV-Uita-te la DVB-T2 TV pe Telefon Android/Pad cu USB OTG

Derula Rapid Înainte și înapoi live emisiuni TV cu Data schimbatoare de înregistrare

Ghid Electronic de programe(EPG) și de Susținere HDTV Primirea

Automată de canale de TELEVIZIUNE în căutare

Creați canale favorite convenabil pentru vizionarea de

Sensibilitate ridicată în semnal scăzut largă de turnare zona

HiDTV pentru Android software-ul de aplicație

Caietul de sarcini:

Semnal de intrare:75 Ohm TV Digital Intrare Antenă

Primi Frecventa:48.25~863.25 MHz

Complet Compatibil cu DVB-T2:EN302 755;DVB-T:EN300 744

2K la 8K Dimensiunea FFT

Perforat Coduri:1/2, 2/3, 3/4, 4/5, 5/6 & 7/8

Lățime de bandă: 1.7/5/6/7/8/10MHz

De-Multiplexare

Max Nu.Secțiunea filtrare: 32PIDS

Motor: Software

Flux de captare: PES & TS

Format De Înregistrare

Format Video: MPEG2 MP & ML / H. 264

Format Audio: MPEG2 Audio Layer I & II / AAC

culoare:negru

Material:plastic

dimensiune:4*3*1 cm

Conținutul Pachetului:

1*tuner TV

1*Antena

Atenție: Pls verifica dacă este suport DVB-T2 în țara dumneavoastră înainte de cumpărare, în caz contrar,nu suntem responsabil pentru transportul substantiv compatibil problema.

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

• articol: tv tuner
  • Capacitatea De A Decoda: Standard
  • Sistemul De Operare: Android
  • Conectori: USB
  • Certificare: Nici unul
  • Tip De Element: TV Stick
  • Tip: De Înaltă Definiție
  • Nume De Brand: jakcom
  • Înregistrare: No

Tag-uri: dvb t2 tv argint, dvr t2 android, dvb s2 tuner android0, dvb t2 andriod tv, android dvb t2 micro usb, modulul yator dvb t2, dvb 2 introduce, dvb t2 masina de 200, astro tv prin satelit receptor, dvb t2 program.