Stilou Cadou Portabil Elegant Buna pentru Școală Birou Femei Bărbați Elevii Provizii de Afaceri Scris ручка перьеваяt

De Birou Și Rechizite Școlare

Stilou Cadou Portabil Elegant Neted pentru Femei Barbati Elevi de Afaceri Scris

Nota 1:Vom păstra confidențialitatea datelor dumneavoastră în condiții de siguranță și nu va dezvălui nici o informație privată.

2:vă Rugăm să ne contactați dacă aveți orice întrebări.După echipa de vânzări vă va oferi o soluție perfectă în prima dată.

Produs Caietul De Sarcini: Caracteristici:

Simt Solid, dar nu greu pentru a vă permite pentru a netezi scris

Simplu și elegant în design.

Cele mai bune peniță pe piață, de dimensiuni de la 0,7 mm.

Piston stilou cu cerneală vine cu propria built-in de reumplere sistem

Cel mai bun cadou pentru familia și prietenii.

Notificare:

Culoarea reală poate fi ușor diferită de imaginea din diferite monitoriza și efect de lumină

Vă rugăm să permiteți-1-3cm abatere datorită măsurare manual

Caietul de sarcini:

Tip:Stilou

Material:Alama si lemn

Dimensiuni:Lungime: 14.8 cm Latime: 1.3 cm

Pachetul Include: 1 x Stilou( Cerneală nu este inclus )

1,Despre Transport: După ce comanda produsul, ne va livra achiziție în termen de 3-4 zile.

Dacă aveți cerințe speciale,vă rugăm să ne lăsați un mesaj sau contactati-ne direct. 2,Despre Rambursare: în Cazul în care mărfurile sunt deteriorate în tranzit, îl poți returna în termen de 7 zile.

Atunci când se aplică pentru o restituire,cumpărătorul trebuie să obțină confirmarea de la vânzător. 3,Despre comerțul cu Ridicata și Dropshipping: Pentru en-gros, va oferim o reducere sau gratuit de transport maritim expres care durează doar 3-8 zile pentru a ajunge.

Pentru picătură de transport maritim, putem trimite produsele pentru clienții dumneavoastră direct și nu va pleca informații despre noi, dacă doriți să. 4,Cum Pot urmări coletul meu?: Puteți urmări coletul pe următorul site web folosind numărul dvs. de urmărire: www.17track.net/en (Copiate în browser pentru a deschide) 5,Ce pot face atunci când achiziționarea de protecție timpul se scurge?: Dacă achiziționați protecția timpul se scurge, vă rugăm să ne contactați și noi vă putem ajuta să-l extindă.

Deci banii nu vor merge la contul meu.

• Peniță Tip: Oblic Tip
  • Peniță Material: Din Oțel Inoxidabil
  • Caracteristici 4: Scris pixuri
  • Aplicație Specială: Scris