300PCS Subțire Indicele de Scriere de Culoare Autocolant Transparent Fluorescente Benzi Autocolant Student Papetărie Citit Cartea Notă Eticheta Autocolantt

De Birou Și Rechizite Școlare

Descriere: gama Larga de aplicatii: aceste sticky file sunt potrivite pentru fișiere, directoare, directoare, computer panouri de mesaje, note de lectură, jurnale, arhive și lucrări de clasificare și marcare, potrivit pentru elevi, profesori și lucrători de birou pentru a marca și de a evidenția.Designul inteligent: aceste pagină de culoare markeri cu design semi-transparent, care nu va ascunde orice informații marcat; Jumătate dungi de adeziv, ușor pentru a elimina și de a repoziționa documentul etichetă, nu lăsați niciun reziduu lipicios după îndepărtarea, aduce frumos, folosind experiența.Colorate și practice: - o varietate de culori diferite indicele de etichete poate ajuta să găsiți rapid și localiza informații; fișierele și articole pot fi flexibil clasificate de aceste culori neon strălucitoare, face viața ta și documentele în ordine.De calitate și în condiții de siguranță material: aceste indicele de culoare filele sunt făcute de animale de COMPANIE de calitate materiale, care sunt impermeabile și de încredere, în condiții de siguranță și inodor, puteți scrie fără probleme pe aceste etichete.Cantitate suficientă: veți primi 300 de piese de index tab steaguri în 15 culori diferite, după cum se arată în figură; cantitate Abundentă poate satisface diverse cerințe și înlocuitori, și le puteți partaja cu colegii de clasă și colegii.

Caracteristică:

Nou și de înaltă calitate

Model: yy-j01

Dacă acesta poate fi lipit: Da

Culoare: fluorescent, macarone, gradient de verde

Pagina interior material: pet

Dimensiune: 44 * 4mm

Pachetul Inclus: 1 buc

Notă:

1. Din cauza manuală de măsurare, vă rugăm să permită o eroare de 1-3mm.

2. Ca de computere diferite de afișare diferite culori, vă mulțumesc pentru înțelegere, real produs de culoare pot fi ușor diferite de imagine.

• Nume De Brand: SDJZT