1 Bucată de Filare Colorat Pen Mână Joc de CONDUS de Rotație Pen Creative Strălucitor Luminos Răsucind Stilou Lumina-Up Jucării pentru Băiat Bărbați Cadourit

Home & Garden

Culoare: Colorat

Tip: Flash Bubble;

Tip B: Flash Linii Drepte;

Tip C: Flash Spirale;

Tip D: Bule Colorate;

Tip E: Colorat Linii Drepte;

Tip F: Spirale Colorate;

Baterie: x 3Pcs Baterii

Material: Acrilic, aliaj de Aluminiu Silicon

Lungime Totală: Aprox. 23cm/9.06 în

Pachetul Include:1 Bucata De Filare Colorat Pen

DECOMPRESIE FILARE PEN.Filare pen built-in lumini LED-uri colorate, care este ingenios conceput este super cool si foarte rândul băieților, birou, barbati, adolescenti, studenti, psihice a lucrătorilor.

DE ÎNALTĂ CALITATE.Această creație de filare pen se face de anti-derapare, rezistent la uzură și rezistente la presiune din aliaj de aluminiu materiale, acrilic stilou tija, care este durabil și ușor de prindere.În scopul de a obține echilibru frumos de performanță, acest stilou este proiectat pix metalic capete pe ambele părți ale pen topuri, făcându-l ușor să se rotească.

DESIGN INGENIOS, USOR DE UTILIZAT.Comutator buton și comutator Rotativ.Actualizat axisimetric conceput, 2 capete rotative pen sunt ponderate pentru a obține de aur, punctul de echilibru, astfel încât pentru a îmbunătăți flexibilitatea de utilizare.Echipat cu drop-silicon rezistent capace de stilou pentru a crește durabilitatea.

VERSATILITATE, PRACTIC.Această rotație pen măsurile de aproximativ 9 inch (23 cm), greutăți 24g, care este detașabil și combinate.Alegerea perfecta cadou pentru prieten, studenți, băieți, fete, personal de birou, jucatori de Crăciun, Halloween, Ziua de nastere, Anul Nou, etc. De asemenea, ideal pentru petrecerea de Halloween consumabile, sac de cadouri materiale de umplutură, clasa de recompense, activități de cadouri, etc.

GENIAL CADOU.Rotary pen poate exercita flexibilitatea de degete, și de a ajuta a scăpa de presiunea de studiu, de muncă și de viață, aducându-vă un fericit starea de spirit și de a adăuga mai multă distracție la viață.

Notă:

1.Vă rugăm să permiteți-0-1cm eroare din cauza manuală de măsurare.pls asigurați-vă că nu minte înainte de a licita.

2.Din cauza diferenței între diferite monitoare, imaginea nu poate reflecta culoarea reală a elementului.Vă mulțumesc!

• Electronice: Da
  • TYPE3: mâna spinner jucărie
  • Numărul De Model: spiner pen
  • TYPE2: Deget De Joc
  • Ocazie: Nunta Si Logodna, Petrecere De Ziua, Ziua copilului, Înapoi La Școală, Petrecere, De crăciun, De Anul Nou, Absolvire
  • Strălucire Consumabile Tip: Alte Strălucire Elemente De Recuzită
  • TYPE5: Anti-Stres Pen
  • TYPE7: consumabile partid
  • Numărul de Pc-uri: 1 buc
  • TYPE6: Scoala De Aprovizionare De Birou
  • TYPE1: Baterii Alimentat
  • TYPE4: Presă De Presiune Pen

Tag-uri: ochelari, banda led, lumini de partid, lumina de îmbrăcăminte, decoratiuni de craciun 2023.