Litera M Costume de Halloween T-Shirt | Amuzant Rece de Graphic Tee Idee | Camasi pentru Femei Ropa Plus Dimensiune Mujert

Topuri & Tricouri
28.17lei

Bine ati venit la magazinul meu.Există mai multe stiluri de haine din magazin.Absolut, puteți alege stilul care vă place!Toate hainele din magazin au fost atent selectate pentru a se potrivi cu tendințele modei.Toate produsele sunt de înaltă calitate.Sunteți bineveniți să cumpere de la magazin.Sper că puteți să alegeți produsele care vă plac și sper că putem deveni prieteni apropiați.Suntem norocoși să fie selectate de tine, și cel mai important lucru este de a coopera cu tine.Dacă sunteți mulțumit cu produsul, vă rugăm să să știe toată lumea.Dacă nu sunteți mulțumit, vă rugăm să-mi spuneți, cred că toate problemele pot fi rezolvate prin comunicare și negociere.Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să contactați departamentul de client service și vă vom răspunde în timp.Acest Magazin Oferă Servicii Personalizate, De Asemenea, Puteți Să Contactați Serviciul Clienți Dacă Aveți Nevoie Pentru A Personaliza.

Se Spală La Mașină

Tricourile sunt din bumbac pentru o rece, confortabil, se potrivesc.

Design-ul este imprimat pe partea din față a tricoului de imaginat.

Se spală cu apă rece.Aparat de spălare cu culori similare.Uscat la foc mic.

Cadoul Ideal pentru tine, mama, tata, papa, mama, fiul, fiica, prieten, frate, sora, prietenul, prietena, matusa, unchiul, bunicul, bunica, verisoara, familia, prietenii, colegii, soțul, soția, toată lumea!

Haioase Costume de Halloween T-shirt pentru Femei Cupluri și Grupuri sau pe cont propriu.Truc sau Tratarea Partid.Minunat Cadou pentru Sotie, Iubita, Sora, Mama, Adulti, Adolescenti, Fete, Familie, Prieteni și Colegi.

• Îmbrăcăminte Lungime: Regulat
  • Sezon: Primavara/Toamna
  • Numărul De Model: Maneci Scurte
  • Gen: FEMEI
  • Se potrivesc: Se potrivește cu adevărat la dimensiunea, ia-ti de dimensiuni normale
  • Stil: Casual
  • Tesatura Tip: Lenjerie de pat din bumbac
  • Se Potrivesc De Tip: VRAC
  • Lungime maneca(cm): Scurt
  • Model Le: Festivalul
  • Tip De Element: Topuri
  • Material: Bumbac, Poliester
  • Topuri De Tip: Tees
  • Model Tip: Scrisoare
  • Decor: Nici unul
  • Guler: O-Gât
  • Maneca Stil: Regulat

Tag-uri: litera m costume de halloween t-shirt, costum de halloween, m&m tricou, Cuplu tricou, m&m, Topuri.

Anonymous

Groaznic M&M a fost pătat și nu este clar, foarte dezamăgit