1200ml de Mare Capacitate Sticla de Apa Cana Cu Capac de Paie Vara Student Portabil Sticle de Apă în aer liber, Sport, Desene animate Pahare de Plastict

Drinkware

Repere

100% Brand nou de înaltă calitate.Caracteristică: 1. Alimentare de calitate PP + PC material, în condiții de siguranță și non-toxice, BPA free. 2. Apa de prevenire a scurgerilor de design, 360° sigiliu etanș. 3. Rezistență la căldură: 0 ° C ~ 100° C

Caietul de sarcini

Material: PP + PC Capacitate: Aproximativ 1200ml Dimensiune: Despre 23.7*10.5 cm Culoare: Roz, Galben, Bej, Alb

Conținutul Pachetului

1 x Sticle de Apă (cupa coarda trebuie să fie achiziționate separat și nu include cupa coarda)

Detalii Produs

Note: - 1-2cm de eroare ar putea exista din cauza manual marimile, culorile abatere s-ar putea să difere din cauza diferite setări monitor, vă rugăm să amabilitate înțeleg. - Noi vă oferim cele mai bune produse și servicii.Dacă aveți orice problemă, vă rugăm să ne anunțați și vom rezolva problema cât mai curând posibil.Vă mulțumesc foarte mult.

Anunțuri

1. En-gros și picătură de transport maritim sunt atât de binevenite.Puteți plasa comenzi ca ai nevoie și vom încerca noastre cele mai bune pentru a livra produsele la tine cât mai curând posibil. 2. Ca și pentru taxele vamale, cumpărătorul ar trebui să plătească pentru asta.nu vom sprijini orice taxele vamale. 3. Vă rugăm să asigurați-vă că destinatarul este informația este corectă atunci când plasarea comenzii.Rus clienții trebuie să ne furnizați numele complet.

Client Service

1. Toate produsele noastre vor fi verificate cu atenție și vor fi ambalate în stare bună înainte de expediere. 2. Dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre, vă rugăm să lăsați feedback-ul dvs. pozitiv și 5 stele.Feedback-ul dvs. este extrem de important pentru noi. 3.Dacă nu sunteți mulțumit cu produsele sau serviciile noastre, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a da-ne un negativ sau neutru revizuire.Vom încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problema pentru tine.

Sku: s191118

• Tip 7: bpa gratuit sticla de apa copii
  • Tip 2: Drăguț coreeană sticla de apa
  • Tip 20: Sticla de apa cana cu capac paie portabil

Tag-uri: elegant sticla, sticla de apa ne, capace pentru pahare de paie de moda, moldable sticla de apa, impermeabil pliere cupa, booch sticla de apa, pahar mare de paie, hidratare sticla de sport, bikini sport de apă, porter sticla de apa.